vasárnap, 17 december 2017

Céljaink

Az 1992 óta működő Alapítvány a falu lakosságával, szülőkkel és a helyi vállalkozókkal, vállalatokkal együtt segíti az óvodát, az iskolát, kis falunk gyermekeit. Tevékenységünk fókuszában az oktatói-nevelői munka támogatása, a sportolás népszerűsítése, az egészséges életmód elősegítése, valamint a közösség minden tagját megmozgató rendezvények szervezése áll.

Óvoda és iskola támogatása

Célunk, hogy adományaink a Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és a Telki Önkormányzat által működtetett Telki Óvoda működését segítsük, leginkább tárgyi eszközök beszerzésével, informatikai fejlesztések támogatásával, sporteszközök beszerzésével, a tehetséggondozás és szabadidős programok támogatásával.

Összeg, amely most a célra az alapítvány rendelkezésére áll: 4 311 206 Ft

Kiemelt céljaink

Futókörök és kültéri edzőpark kialakítása

Iskolai külső sportpálya korszerűsítése